top of page

Pomagam osobom dorosłym poprzez psychoterapię indywidualną i grupową

Psychoterapia indywidualna

Jeśli chcesz prawdziwie i szczerze, ale w bezpiecznych ramach powiedzieć o wszystkim, o czym tylko chcesz, nawet o rzeczach, o których wstydzisz się opowiedzieć najbliższym. Jeśli potrzebujesz w swoim życiu osoby, która wysłucha Cię nie oceniając i nie zostawi ze swoimi problemami. Osoby, która ma na sytuację trzeźwy ogląd i wie, co mówi.

A może doświadczasz problemów relacyjnych?

Psychoterapia indywidualna - cena i miejsce:

Miejsce:

Spotkania odbywają się raz w tygodniu w Instytucie Rozwoju - W Przestrzeni we Wrocławiu (Plac Solny 16, budynek Starej Giełdy, 3 piętro, gabinet 301/1). Pierwsze 3 spotkania są to spotkania konsultacyjne.

Cena:

Koszt jednego spotkania w ramach psychoterapii indywidualnej to 180 zł.

Psychoterapia grupowa

Prowadzę psychoterapię grupową dla dorosłych wspólnie z psychoterapeutą Rafałem Lewandowskim. Podczas psychoterapii grupowej będziemy pracowali w nurcie Gestalt (humanistyczno-doświadczeniowym), opierając się na tym, co się dzieje pomiędzy nami, w naszych relacjach. Będziemy poszerzać swoją świadomość w trzech obszarach: myśli, uczuć, ciała.

Psychoterapia grupowa może Ci pomóc:

Psychoterapia grupowa - cena i miejsce:

Miejsce:

Spotkania odbywają się raz w tygodniu w Instytucie Rozwoju - W Przestrzeni we Wrocławiu (Plac Solny 16, budynek Starej Giełdy, 3 piętro, gabinet 301/1). Proces grupowy prowadzony będzie pod stałą superwizją.

Cena:

Koszt udziału w jednym spotkaniu grupowym to 150 zł.

Informacje o grupie:

Grupa psychoterapeutyczna zostanie utworzona przy zgłoszeniu się 10 osób (grupa maksymalnie będzie liczyła 12 uczestników). Przez pierwsze 4 spotkania będzie miała charakter otwarty, czyli będzie można do niej jeszcze dołączyć lub podjąć decyzję o rezygnacji z niej. Od 5 spotkania zmieni ona charakter na zamknięty, stały - osoby uczestniczące podejmują decyzję o udziale do końca trwania grupy.

Twoje zdrowie emocjonalne jest priorytetem. Umów się na sesję indywidualną lub zapisz na psychoterapię grupową.

bottom of page